Projekty

NP PSZZP

Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb pre dospelých v Holíči sa zapojil do Národného projektu Podpora sociálneho začleňovania pre vybrané skupiny osôb so zdravotným postihnutím. 

Hlavným cieľom projektu je podpora začleňovania osôb vylúčených alebo ohrozených sociálnym vylúčením, špecificky osôb so zdravotným postihnutím (ďalej len ,,ZP") s dôrazom na osoby s mentálnym postihnutím (ďalej len ,,MP") a osoby s poruchou autistického spektra (ďalej len ,,PAS") a zlepšenie ich životnej situácie v súlade s Dohovorom OSN o právach osôb so zdravotným postihnutím, a to prostredníctvom nastavenia systémovej podpory a zvyšovaním kvality odborných činností najmä v oblasti sociálnych služieb a služieb zamestnanosti v rámci celého Slovenska.

Hlavným cieľom podaktivity 3 – Podpora prijímateľov sociálnych služieb je zvýšenie kvality práce s cieľovou skupinou v sociálnych službách podporou nových odborných činností a metód práce prijímateľov sociálnych služieb a priama podpora poskytovateľov sociálnych služieb pracujúcich s vybranou cieľovou skupinou osôb so ZP s dôrazom na osoby s MP a osoby s PAS formou zamestnávania odborného zamestnanca rozvíjajúceho kvalitu poskytovaných služieb/odborných činností pre vybranú cieľovú skupinu projektu.

 

Viac informácií sa dozviete na: 

www.ludskezdroje.gov.sk

www.employment.gov.sk

www.esf.gov.sk

 

 

NP PSZZP

LOGO EU

 

 

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie